חשמלאים מומלצים לתיקון המזגן ברכב

בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא ולהגיע בקלות לחשמלאי רכב מוסמכים, אשר עברו את הקורס הייעודי לטכנולוגיות מיזוג אוויר מתקדמות, מטעם חברת גלאור וחברת דנסו הבינלאומית. קטלוג בעלי המקצוע שעברו קורס מתקדם זה, מסווג על פי אזורים וערים בארץ. כעת אין צורך להתפשר, ניתן להגיע לחשמלאי רכב המעודכן בטכנולוגיות המתקדמות בשוק.

מדוע לבחור במקצוענים של דנסו?

אחריות מוגדלת: לחשמלאי רכב שעברו קורס הכשרה מטעם חברת דנסו הבינלאומית, מוענקת אחריות ארוכה בהרבה למכשור המותקן על ידם. כך לדוגמא, על התקנה של מדחס דנסו על ידי טכנאי רגיל, תקבלו 12 חודשי אחריות, ואילו אם המתקין הנו חשמלאי רכב שהוכשר בקורס הייעודי מטעם דנסו, האחריות תוארך פי שניים (!), לתקופה שלך 24 חודשים.

הסמכה מקצועית טובה יותר = טיפול בטוח יותר ברכבך: מורכבותם הטכנולוגית של רכיבי מערכת מיזוג האוויר, שהולכת ונעשית מתוחכמת יותר ככל שכלי הרכב נעשים חדישים יותר, מעלה את הצורך בידע מקצועי ומתקדם, והופך את אנשי המקצוע שלא עברו הדרכות עדכניות לבעלי פוטנציאל לגרימת נזק.

גב של יצרן בינלאומי: ברגע שחשמלאי הרכב המטפל ברכבך נהנה מגיבוי של יצרן בינלאומי, אשר ייצר את החלפים והסמיך אותו לטפל ברכב, אתה יכול ליהנות מהביטחון המלא שהטיפול במערכות החשמל ומיזוג האוויר של רכבך, ייעשה רק על ידי שמכיר ומעודכן באמת בטכנולוגיה זו.

מקצוענות של חשמלאים שהוסמכו על ידי היצרן המורשה: ההבדל בין טכנאי רגיל לחשמלאי רכב המוסמך על ידי קורס מטעם חברת דנסו הבינלאומית, דומה לזה שבין מוסך מדרכה למוסך מורשה. מקצועני דנסו מבטיחים לך טיפול אחראי, מיטבי ויסודי במערכת החשמל ומיזוג האוויר ברכבך, מאחר והם הוסמכו על ידי היצרן המורשה.