אודות

אודות חברת גלאור

חברת גלאור מיסודה של קבוצת זבידה, הנה אחת הוותיקות בישראל בתחום ייבוא וסחר בחלפי רכב מגוונים, ופועלת מזה למעלה מארבעים שנה על מנת לספק מכלול של פתרונות לענף הרכב במדינת ישראל. חברת גלאור מתעדכנת ומתמקצעת בכל עת בתחומי מערכות החשמל, התאורה, האלקטרוניקה ובקרת המנוע. הנכם מוזמנים לקרוא עוד על חברת גלאור בעמוד אודות.

אודות חברת דנסו

חברת דנסו הנה ספקית בינלאומית מובילה של טכנולוגיה מתקדמת, מערכות וחלפים מקוריים בשוק הרכב בלמעלה מ-38 מדינות ברחבי העולם. חברת דנסו עוסקת בפיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק של מגוון מוצרים בתחום חלפי הרכב המקוריים והאיכותיים, ומהווה ספקית עיקרית עבור מיטב יצרני הרכב באירופה וביפן. הנכם מוזמנים לקרוא עוד על חברת גלאור בעמוד אודות באתר הבית שלה.

מטרות שיתוף הפעולה בין חברת גלאור וחברת דנסו

בשנים האחרונות מתקיים תהליך שכלול מואץ של טכנולוגיות הרכב. חברת גלאור זיהתה מגמה זו, והבינה כי התמורות והשינויים הטכנולוגים, מחייבים לבסס התקשרויות עם יצרנים מקוריים של חלפי רכב. לפיכך, חתמה קבוצת זבידה (אשר חברת גלאור היא חלק ממנה), על הסכם עם הארגון הבינלאומי NEXUS, המקשר בין יצרני חלפים של מותגי חלפים מקוריים, לבין נציגים מקצועיים ברחבי העולם. בעקבות זאת, קבלה חברת גלאור זכויות לייצג  מותגי חלפים מובילים בעולם, לרבות חברת דנסו, אחת היצרניות הגדולות בתחומי מערכות החשמל ומיזוג האוויר לרכב.